Знищив Павелка. Відомий блогер наїхав на президента УАФ

Казочки не спрацювали.

Віктор Вацко в ефірі авторської програми Вацко on air розповів про своє ставлення до вистави, яку Андрій Павелко організував під назвою "зустріч із журналістами":

Не буду говорити, що я якийсь великий борець за правду, що Костю Андріюка не акредитували і тому я не пішов – на знак солідарності та підтримки. Для вашого розуміння: хтось акредитувався на цю зустріч, а когось запрошували самі з УАФ: "Прийдіть, будь ласка, відвідайте цю зустріч".

Я не акредитувався, мене ніхто не запрошував. Наскільки я зрозумів, у країні є певні журналістські стандарти, згідно з якими людей було запрошено. На цю мить я не журналіст. Я блогер, у мене свій ютуб-канал, де я говорю те, що думаю. Якби мене запрошували, не пішов би. Я вже багато років не ходжу на пресконференції. Там збирається багато людей, ти можеш поставити запитання, але якщо людина, яка дає пресконференцію, відходить в бік, ти не можеш довести ідею та суть свого питання.

Кожне гостре питання заговорюється. Цю зустріч я порівнюю з ситуацією, коли ти граєш у карти з "каталою" на гроші. Ти знаєш, що навпроти тебе сидить "катала" і він залишить тебе ні з чим. "Катала" в будь-якому випадку досягне свого. Мені так не подобається.

Знищив Павелка. Відомий блогер наїхав на президента УАФСкріншот FootballHub

Не хотів туди йти, бо розумів, що це не має жодного сенсу. Головна історія цієї зустрічі – це меседж від Андрія Павелка про те, що всі кримінальні справи, які є проти нього, мають виключно сфабрикований, замовний характер. Він дав зрозуміти хто замовник, але наважився назвати тільки абревіатуру – Г.М.С. (Григорій Михайлович Суркіс – прим.). Андрій Васильович вирішив показати, що він сучасний, демократичний і близький до народу, але по факту він знову показав усім, що є дуже слабким управлінцем, який не здатен тримати під контролем УАФ.

Цікаво те, що в казочки, які очільник УАФ розповідав на цій зустрічі, повірив лише він сам, а не журналісти чи вболівальники.

Читайте також: ОФІЦІЙНО! Шахтар купує легіонера в центр нападу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також