Динамо показує силу. Кияни з голом новачка б‘ють Олександрію. ВІДЕО

Після впевненої перемоги в матчі з Чорноморцем на Динамо чекало непросте протистояння з Олександрією.

Мірча Луческу знайшов місце в основі лише для одного легіонера – Томаша Кенджори.

Кияни активно розпочали зустріч і це уже швидко принесло результат. На 10 хвилині Циганков передачею з флангу знайшов Буяльського, який ударом в один дотик поцілив у кут воріт Білика – 1:0. Можливо, вінгер господарів перебував в офсайді, але ВАР на цьому матчі був відсутній.

Гості відповіли голом Калитвинцева, але результативний удар ексгравця Динамо арбітр супроводив свистком про положення поза грою в Цурікова.

Міг на 23 хвилині оформити дубль Буяльський. Ванат змістився з флангу, обігравши двох захисників, і віддав повз Білика під удар Буяльському. Удар півзахсиника господарів заблокував оборонець Олександрії.

Свій супершанс мав і сам Ванат. Форвард завершував класну атаку своєї команди, але після прострілу Кенджори з близької відстані нападник не зумів переграти Білика.

Гості не відсиджувалися в захисті і намагалися тиснути на оборону Динамо. Непогану нагоду мав Цуріков, але м'яч після його удару з лінії штрафного майданчика киян пройшов поруч зі стійкою воріт Нещерета.

У другому таймі кияни подвоїли свою перевагу. На 73-й хвилині голом відзначився Лонвейк, якого Луческу випустив на заміну лише на 69-й хвилині. Циганков з лівого флангу віддав зрячу передачу на лінію штрафного майданчика і Лонвейк у дотик відправив м'яч у кут воріт – 2:0.

На 88-й хвилині усі питання про переможця зняв Шепелєв. Півзахисник Динамо підхопив м'яч поблизу штрафного майданчика, увійшов до воротарської зони, на замасі прибрав Цурікова і дуже сильно пробив у кут воріт – 3:0.

Утім, Олександрія не опустила руки і спромоглася на гол престижу. Мустафаєв отримав передачу у штрафній зоні Динамо і пробив з розвороту – Нещерет відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Шулянський, який відправив м'яч уже фактично у порожні ворота – 3:1.

Після цієї перемоги Динамо набирає 19 очок і виходить на 5-те місце в УПЛ.