Реабілітувалися за Лігу Європи. Динамо в Одесі громить Чорноморець

Після фіаско в Лізі Європи Мірча Луческу довірив місце у стартовому складі киян Лонвейку.

Зі старту матчу Динамо заволоділо ігровою ініціативою, але перший небезпечний момент створили одесити. Брагару намагався закрутити м'яч у дальній кут воріт Нещерета – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт гостей.

Підопічні Луческу відповіли класним моментом Ваната. Форвард киян з флангу вийшов віч-на-віч з Нєпогодовим, але переграти того не зумів – сейв голкіпера Чорноморця.

Безсилим був Непогодов на 25 хвилині. Кабаєв класно закинув на Циганкова, якого у власному штрафному майданчику збив Селін – пенальті. Одинадцятиметровий сам постраждалий і реалізував, влучно пробивши під поперечку воріт господарів – 0:1!

Гра до перерви заспокоїлася, а одразу після паузи знову вибухнула голом гостей. Буяльський обігрався з Циганковим і з меж штрафного майданчика пробив точно у дальній кут воріт Непогодова – 0:2 на 48 хвилині.

Міг відквитати один м'яч Гладкий. Форвард господарів після подачі з кутового виграв боротьбу у суперника і цілив у кут воріт Нещерета – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Добив Чорноморець у компенсований до другого тайму час Ванат. Циганков віддав на форварда киян, якого у штрафному майданчику одеситів збив Білий – пенальті. З позначки все той же Ванат легко переграв голкіпера суперника – 0:3!

Динамо впевнено перемагає в Одесі Чорноморець.