Динамо потонуло у Ворсклі. Команда Максимова б'є киян. ВІДЕО

Фіаско лідера чемпіонату.

Мірча Луческу після поразки від Барселони вдався до мінімальної ротації на поєдинок з Ворсклою. Румунський фахівець випустив замість Гармаша та Сироти Раміреса і Тимчика. У центрі захисту із Забарним грав Кенджора.

Кияни могли забивати вже на старті зустрічі. Різник помилився, вибивши м'яч на Буяльського. Гравець Динамо цілив у порожній кут воріт гостей – Яворський врятував свою команду.

Ворскла витримала тиск Динамо (із моментів можна згадати лише удар Де Пени – м'яч зачепив стійку воріт полтавців) і забила! На 34 хвилині Ранжел скористався помилкою Забарного і після передачі від Тілля головою переправив м'яч у сітку воріт Бущана – 0:1! До слова, результативний штрафний теж привіз Забарний.

Майже одразу міг зрівнювати рахунок Рамірес. Венесуелець прийняв м'яч у штрафному майданчику гостей і пробив. Тілль заблокував політ м'яча у кут воріт Різника.

Не обійшлося у першому таймі цього поєдинку і без дивних дій арбітра. Юрій Іванов спочатку розцінив удар ногою Тамма в обличчя Раміресу на жовту картку (венесуелець нахилявся і вистрибував на м'яч – можливо, цим керувався рефері). А під завусу першої половини взагалі проігнорував дику помилку Різника. Голкіпер Ворскли забрав м'яч до рук після передачі від свого ж захисника. Ніякого рикошету чи зрізки від партнера не було... Замість вільного удару з меж воротарського майданчика Іванов дав грати далі.

Після перерви першими забити могли гості. Ранжел після передачі з флангу пробивав із лінії воротарського майданичка киян. Кенджора у відчайдушному стрибку заблокував удар суперника.

Знову з'явилися запитання до Юрія Іванова в другому таймі. Арбітр пробачив Забарного і не показав йому другу жовту картку за порушення правил проти Кане.

Підопічні Луческу безрезультатно били об стіну оборони полтавців. Команда Максимова втримала атакувальні пориви господарів і забила. Сидорчук у власному штрафному майданчику збив Степанюка, а Юрій Іванов після перегляду ВАР справедливо призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Тілль – 0:2!

Часу, щоби врятувати матч, у Динамо було обмаль. Кияни вже у компенсовані до другого тайму хвилини відквитали один гол. Вітіньйо вдало зіграв на добиваванні після удару Забарного і сейву Різника – 1:2.

Більшого господарі не встигли, та й не могли досягти. Динамо поступається і дає шанс Шахтареві наздогнати себе у турнірній таблиці.