Динамо знову програє. Дубль суперника збірної України б'є киян в ЛЄ. ВІДЕО

Динамо у другому турі Ліги Європи на виїзді грало з Гоффенгаймом.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили саме кияни. На 11-й хвилині Бражко стріляв з дальньої відстані – м'яч летів під поперечку, але голкіпер німців Бауманн перевів на кутовий.

Після цього команда Олександра Шовковського подарувала супернагоду супернику. Михайленко обрізався поблизу власних воріт і Крамарич пробивав із близької відстані. На щастя для Динамо, м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Та в середині першого тайму Гоффенгайм таки зумів досягти свого і забити. Жандре прострілив з правого флангу до штрафного майданчика і Гложек, який опинився сам перед воротами спокійно відправив м'яч у сітку – 1:0.

Господарі поля могли дуже швидко подвоювати перевагу, коли Крамарича вивели віч-на-віч із Бущаном, але голкіпер Динамо вчасно вийшов із воріт і відбив удар лідера Гоффенгайма.

Після пропущеного м'яча кияни почали трохи гостріше діяти попередчу, однак пробити захист німецької команди їм не вдалося і команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь господарів.

На старті другого тайму підопічні Олександра Шовковського продовжили тиснути на суперника, але це знову не принесло результату.

Натомість на 59-й хвилині німці подвоїли перевагу. Гложек обігрався у стіночку з Крамаричем і з дальньої відстані пробив у кут воріт Бущана – 2:0. Дубль від гравця збірної Чехії, з якою 14-го жовтня зустрінеться Україна в Лізі націй.

Олександр Шовковський намагався виправити ситуацію на футбольному полі і випустив на заміну Піхальонка, Герреро, Андрієвського, Рубчинського і Шепелєва. Та, на жаль, Динамо не зуміло забити бодай один м'яч у цьому поєдинку.

Тож кияни поступаються Гоффенгайму з рахунком 0:2 і після двох зіграних турів у Лізі Європи мають 0 очок, 0 голів і 5 пропущених м'ячів.