Дива не сталося! Динамо програє Бешикташу і вилітає з єврокубків. ВІДЕО

Бешикташ та Динамо в Стамбулі вирішили долю путівки у груповий етап Ліги конференцій.

Перший поєдинок між командами завершився перемогою турків з рахунком 3:2, але гра киян у тій зустрічі вселяла надію на матч-відповідь. На це протистояння Мірча Луческу випустив той самий склад, що і тиждень тому.

Уже на 2-й хвилині Бешикташ створив небезпечний момент біля воріт Динамо. Після подачі з правого флангу від Розьє головою пробивав Мулека, але Бущан впевнено забрав м’яч до рук.

Кияни намагалися побудувати свої атаки, але до удару справа так і не доходила, а господарі поля продовжували створювати моменти. Спочатку з декількох метрів пробивав Мулека, але на щастя для Динамо, він влучив у Булута, який опинився поблизу лінії воріт киян. Згодом усе той же Мулека стріляв з-за меж штрафного майданчика, але цього разу українську команду вяртувала стійка. А ще за декілька миттєвостей Учан пробивав з метрів двадцяти, але Бущан був на висоті.

На 23-й хвилині динамівці нарешті зуміли довести свою атаку до логічного завершення. З дальньої відстані завдав удар з лівої Ванат, але м’яч пройшов над поперечкою.

Більше кияни у першому таймі не створили нічого біля воріт Бешикташа. Натомість, турецький колектив тиснув, але Бущан впевнено діяв на лінії і не залишав ніяких шансів супернику.

На старті другого тайму Бешикташ заробив штрафний удар поблизу воріт Динамо (Попов сфолив на супернику). Учан пробивав на силу, але голкіпер киян відбив на кутовий.

На 51-й хвилині українська команда розігнала чудову контратаку (двоє гравців Динамо виходили на одного захисника), але Волошин віддав засильну передачу на Ваната і нападник не зумів нормально дістатися до м’яча і той вилетів за межі поля.

А на 52-й хвилині стався провал у захисті киян. Абубакар, перебуваючи в оточенні Шапаренка, Тимчика та Попова, примудрився накрутити трьох і з меж штрафного майданчика з лівої пробив у дальній кут… Цього разу Бущан не врятував – 1:0 (4:2 за сумою двох матчів на користь Бешикташа).

На 73-й хвилині стамбульці могли подвоїти перевагу. Тимчик обрізався біля власного штрафного майданчика, Мулека отримав м’яч поблизу воріт і крутив у дальній кут – Бущан відбив.

На 83-й хвилині зустрічі кияни заробили небезпечний штрафний. Виконувати удар взявся Андрієвський, але його потужний постріл парирував голкіпер.

На 85-й міг ставити крапку Бешикташ. Ребич віддав на Зайнутдінова, той розвернувся і опинився віч-на-віч перед Бущаном, але дуже слабко пробив і голкіпер Динамо відбив.

Однак, забити бодай один м'яч кияни не змогли. У двоматчевому протистоянні вони поступаються Бешикташу із загальним рахунком 2:4 і залишаються без єврокубків на цей сезон.