Дива не сталося. Гент розгромно перемагає Зорю в Лізі конференцій. ВІДЕО

Зоря, яка майже втратила усі шанси на євровесну, у 5-му турі групового етапу Ліги конференцій грала з Гентом.

У цій зустрічі підопічним Юрія Коваля потрібна була лише перемога, але суперник з перших хвилин почав тиснути і пресингувати. На 7-й хвилині бельгійці могли відзначатися. Фофана прорвався по лівому флангу і прострілив на Кейперса, який з близької відстані сильно пробив лівою, але не влучив у ворота.

Та вже на 20-й хвилині Гент повів у рахунку. Господарі перехопили м'яч на половині поля Зорі, Фофана пройшов майже з центра полі і завдав удар з-за меж штрафної зони прямо у кут воріт Турбаєвського – 1:0.

Після цього бельгійці ще декілька разів небезпечно пробивали по воротах Зорі, але їх то підводила влучність, то Турбаєвський вдало грав на лінії.

Луганці протягом першого тайму створили лише один гострий момент. Антюх прострілював з правого флангу, але ні Геррером, який був на ближній стійці, ні Горбач, який біг на дальню, не зуміли дістатися до м'яча, щоби переправити його у ворота. На більше український колектив не спромігся.

Одразу по перерві Зоря пропустила ще раз. Фадіга прострілював до штрафного майданчика, м'яч влучив у Батагова і рикошетом від нього пролетів поміж ніг Турбаєвського прямо у сітку воріт – 2:0.

На 55-й гравці Гента забили ще раз. Гіфт Орбан отримав м'яч у штрафному майданчику Зорі, обробив його і другим дотиком вколотив його у кут – 3:0.

Дуже жахливий епізод стався на 65-й хвилині. Голкіпер Гента Нарді вибивав м'яч, але під час цього зламав опорну ногу.

На 74-хвилині ледь не забив Гандельман. Півзахисник Гента пробивав головою з лінії воротарської зони у протихід Турбаєвському, але голкіпер Зорі потягнув.

Та вже за декілька хвилин Гандельман таки забив. Він отримав передачу від Кейперса і з одинадцяти метрів пробив у кут – 4:0.

На 82-й хвилині луганці зуміли відзначитися голом престижу. Нагнойний завдав удар з дальньої відстані, голкіпер Гента, який вийшов на заміну, Даві Роф здавалося б мав парирувати, але він дуже невдало відбив м'яч, що той перелетів його і відправився у сітку воріт – 4:1.

Більше забитих м'ячів у цій зустрічі не було.

Тож, Зоря поступається з рахунком 1:4 і прощається з мріями про євровесну. Тепер на Зорю очікує ще один поєдинок у Лізі конференцій з Брейдабліком, але цей матч не матиме ніякого турнірного значення ні для українського, ні для ісландського колективів. Однак, очки у таблицю коефіцієнтів УЄФА зайвими не будуть.