Намагалися закамбечити. Зоря знову програє в ЛК і фактично втрачає шанси на плей-оф. ВІДЕО

Зоря у Сербії провела перенесений матч 3-го туру Ліги конференцій з Маккабі Тель-Авів.

Попередня зустріч між командами завершилася впевненою перемогою ізраїльтян 3:1. У цьому поєдинку луганцям треба було лише перемагати, щоби повернутися на другу сходинку в групі В.

У першому таймі український колектив мав нагоди, щоби забити, але реалізувати свої моменти їм не вдалося. На 32-й хвилині небезпечно з меж штрафного майданчика пробивав Мічин, але Москера з другої спроби забрав м'яч до рук.

Уже перед перервою ізраїльтяни двічі забили у ворота Зорі. Спочатку, на 37-й хвилині, Каніховський вийшов віч-на-віч із Турбаєвським і переграв його. Однак, цей гол арбітр не зарахував через положення поза грою в гравця Маккабі.

Утім, вже в компенсований ізраїльтяни таки повели в рахунку. Захаві з-за меж штрафного майданчика перекинув Турбаєвського – м'яч після удару нападника Маккабі від поперечки залетів у сітку воріт – 1:0.

Одразу по перерві номінальні господарі поля подвоїли свою перевагу. Після навісу з правого флангу Чурко зрізав м'яч у власний штрафний майданчик на Переца, півзахисник ізраїльтян прокинув Турбаєвського і спокійно покотив м'яч у порожні ворота – 2:0.

Побиття Зорі продовжилося на 60-й хвилині. Гравці Маккабі розіграли чудову комбінацію і Каніховський віддав передачу на лінію воротарської зони на Переца, який в дотик прошив Турбаєвського – 3:0.

Згодом луганці ледь не відквитали один гол. Мічин з-за меж штрафної зони крутив у дальній кут, але голкіпер Маккабі у стрибку відбив.

Та на 71-й хвилині підопічні Юрія Коваля таки забили. Горбач прострілив на Герреро і панамець у дотик переправив м'яч у кут воріт – 3:1.

На 88-й хвилині гравці Зорі забили вдруге. Горбач потужним ударом замкнув простріл з флангу від Антюха – 3:2.

Створити більше українській команді, на жаль, не вдалося.

Тож, після цієї поразки Зоря фактично втрачає усі шанси на вихід у плей-оф Ліги націй. За два тури до кінця групового етапу в української команди 4 бали і вони знаходяться на третій в квартеті B, у Маккабі Тель-Авів, який йде другим 9 пунктів.

Тепер єдина можливість для Зорі пройти у плей-оф Ліги конференцій це виграти у Гента та Брейдабліка, і щоби при цьому Маккабі не набрав жодного у бала у матчах з бельгійцями та ісландцями.