Дива не сталося. Ман Сіті з голом Голанда впевнено проходять до чвертьфіналу ЛЧ. ВІДЕО

Манчестер Сіті після виїзної перемоги 3:1 у другому поєдинку вдома приймав Копенгаген.

Уже за стартові 9 хвилин містяни вирішили закрити усі питання про переможця пари і розбив усі надії данського колективу на диво.

Спочатку, на 5-й хвилині, після подачі з кутового Аканджі у дотик потужним ударом ногою вколотив м'яч під поперечку – 1:0.

А на 9-й хвилині Альварес подвоїв перевагу англійської команди. Аргентинець наважився на удар з гострого кута із-за меж штрафного майданчика і не прогадав – голкіпер Копенгагена Грабара випадково відбив м'яч у власні ворота – 2:0.

На 29-й хвилині Копенгаген спромігся створити гол у ворота Едерсона. Ельюнуссі у штрафному майданчику обігрався в стіночку з Оскарссоном, який скинув п'яткою, і ударом у кут прошив голкіпера Ман Сіті – 2:1.

Та ще до перерви хлопці Хосепа Гвардіоли відновили перевагу два м'ячі. Родрі виконав розкішну діагональну передачу до штрафного майданчику Копенгагена на Голанда, норвежець виграв боротьбу в двох захисників і пробив у кут воріт – 3:1

У другій половині зустрічі містяни трішки забивали темп і гольових моментів було обмаль – лише один удар в площину воріт від Копенгагена. Манчестер Сіті впевнено розбирається з данською командою і з загальним рахунком 6:2 проходить до наступної стадії.