Дива не сталося. Зінченко з Манчестер Сіті – чемпіон Англії!

Чемпіонські перегони в  АПЛ завершилися.

Манчестер Сіті і Ліверпуль до останнього туру виявляли найсильнішого в Англії. Журналісти навіть прорахували варіант, за якого було би зіграно золотий матч, але все вирішилося без сансацій.

Команда Олександра Зінченка, який проводить фантастичний сезон (і грає, і виграє) на виїзді не залишила шансів Брайтону, хоча розпочиналося все дуже тривожно. Ліверпуль у своєму матчі відкрив рахунок на 17 хвилині, коли Арнольд прострілив у штрафний майданчик на Мане, який з лінії воротарського не залишив шансів голкіперу Вулвергемптона – 1:0 і за такого результату (Ман Сіті грав 0:0) чемпіонство йшло до мерсисайдців.

Ще більше фанати фіналіста Ліги Чемпіонів зраділи через 10, коли прийшла звістка про гол Брайтона. Гленн Мюррей після подачі з кутового продавив Олександра Зінченка і відкрив рахунок у матчі з Сіті.

Проте раділи фанати Ліверпуля і Брайтона не довго. За хвилину після пропущеного м’яча своє слово сказав Агуеро, який скористався класним пасом Ляпорта (передачу підправив Сілва) і реалізував вихід віч-на-віч з Раяном – 1:1. Ще за 10 хвилин Ляпорт забив після подачі з кутового і стало зрозуміло, що своє Манчестер Сіті цього дня не віддасть.

Після перерви класні удари Мареза і Гюндогана довели рахунок у матчі Брайтона і Сіті до розгромних 1:4, а Ліверпуль хоч і забив другий м’яч (Мане після подачі Арнольда класним ударом головою, з метрового офсайду, подвоїв перевагу команди Клоппа), але шансів і надій вже ніяких не мав.

Неймовірний сезон в АПЛ завершився без сенсації, але позитивно для українських уболівальників, адже Олександр Зінченко заслужено став дворазовим чемпіоном Англії!