Диво було близько. Нідерланди майже витягнули мертвий матч з Аргентиною. ВІДЕО

Нервовий поєдинок 1/4 фіналу чемпіонату світу.

Збірна Аргентини в поєдинку з Нідерландами вийшла уперед завдяки генію Ліонеля Мессі. Зірковий форвард ПСЖ розрізним пасом вивів Моліну віч-на-віч з Ноппертом і захисник аргентинської команди відправив м'яч у сітку воріт номінальних господарів – 0:1 на 35 хвилині.

Свою ігрову перевагу в рахунок на табло аргентинці конвертували після перерви

Змарнувавши декілька непоганих нагод (удар Мессі зі штрафного, коли м'яч пройшов над поперечкою воріт суперника, був дуже небезпечним), збірна Аргентини отримала право на пенальті. Дюмфріс у власному штрафному майданчику збив Акунью і арбітр без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку. Мессі з точки не залишив шансів Нопперту – 0:2 на 73 хвилині!

Диво було близько. Нідерланди майже витягнули мертвий матч з АргентиноюPhoto by Getty Images

Вніс інтригу в матч Вегхорст на 83 хвилині. Форвард збірної Нідерландів відгукнувся на подачу Бергвейса і легким кивком голови переправив м'яч у дальній кут воріт Еміліано Мартінеса – 1:2!

На останній хвилині компенсованого до другого тайму часу нідерландці заробили небезпечний штрафний удар. Копмайнерс зіграв дуже хитро і замість удару відпасував на Вегхорста, який протис опонента і пробив у кут воріт збірної Аргентини – 2:2!

У другому екстратаймі Аргентина влаштувала навалу на ворота Нопперта. Лаутаро Мартінес, Енцо Фернандес і Анхель Ді Марія могли вирвати перемогу для номінальних гостей, але голкіпер нідерландської збірної і каркас його воріт (стійка прийняла на себе удар Енцо) рятували команду.

Головним героєм післяматчевої серії пенальті став воротар збірної Аргентини Еміліано Мартінес, який потягнув удари двох гравців збірної Нідерландів (Ван Дейка і Бергейса) і вивів свою команду до півфіналу чемпіонату світу.