Трагедія Бразилії. Хорватія з одним ударом шокує фаворитів чемпіонату світу. ВІДЕО

Збірна Хорватії перед чвертьфіналом з Бразилією була явним аутсайдером у букмекерів. Проте перший тайм матчу показав, що не все так безперспективно для команди Далича.

Хорвати зі стартових хвилин вибудували гру від оборони, нейтралізувавши козирі бразильців. За перші 45 хвилин підопічні Тіте не створили жодного небезпечного моменту.

Такий перебіг подій не влаштовував 5-тиразових чемпіонів світу

На 47 хвилині простріл Рафіньї з флангу в свої ворота переправляв Гвардіол – Лівакович, продемонструвавши реакцію, свою команду врятував.

Ще раз надійно зіграв Лівакович на 55 хвилині. Неймар увірвався у штрафний майданчик хорватів і пробив у ближній кут воріт суперника – сейв голкіпера номінальних господарів. Міг забивати Пакета. Півзахисник бразильців виграв боротьбу у Ловрена і вийшов віч-на-віч з Ліваковичем, але з близької відстані не зумів переграти голкіпера хорватської збірної. Дуже схожу нагоду втратив згодом Неймар – знову на висоті Лівакович.

Хорвати відбилися і перевели матч в екстратайми.

Свій перший по-справжньому небезпечний момент збірна Хорватії створила у першому екстратаймі. Петкович на фланзі розібрався з декількома опонентами і віддав під удар Брозовичу, який з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

Бразилія свого досягла на 105 хвилині! Неймар обігрався з Лукасом Пакета, обіграв Ліваковича і пробив під поперечку воріт Хорватії – 0:1!

Трагедія Бразилії. Хорватія з одним ударом шокує фаворитів чемпіонату світуPhoto by Getty Images

Збірна Хорватії врятувалася на 117 хвилині. Оршич протягнув м'яч флангом, відпасував на Петковича, який в один дотик (допоміг невеликий рикошет від Маркіньйоса) пробив у кут воріт Аліссона – 1:1!

Все вирішила серія одинадцятиметрових ударів. Сейв Ліваковича після удару Родріго і промах Маркіньйоса вивели збірну Хорватії до півфіналу чемпіонату світу.