Диво-гол Шахтаря і велике повернення у Динамо. Відео “малого” українського Класичного

Юнацькі команди Динамо та Шахтаря вже визначили сильнішого

Юнаки Динамо та Шахтаря зустрілися між собою у 10-му турі чемпіонату. Вже на 4-й хвилині поєдинку Гірники повели у рахунку. Гончарук впевнено реалізував вихід сам на сам із Нещеретом.

Шахтар подвоїв перевагу на 35-й хвилині. Той таки Гончарук видав ефектний прохід: декілька разів накрутив захисників Динамо і навісив у штрафний майданчик. Глущенко встиг підставити плече та переправити м’яч у ворота.

У другому таймі команди м’ячів не забивали. 2:0 — юнаки Шахтаря перемогли принципового суперника.

Цікаво, що у складі Динамо нарешті зіграв Микита Бурда, який був травмований з липня 2020-го року.