Ефект українця. Кривцов та Мессі виходять у фінал кубка США. ВІДЕО

Інтер Маямі з Кривцовим у складі виходять у фінал кубка США.

У півфіналі Цинциннаті зустрічався з Інтер Маямі. Мессі та Кривцов боряться за те, щоб здобути ще один трофей. Проте, господарі здивували клуб Бекхема своєю грою. Вже на початку матчу Цинциннаті перемагав 1:0, а на початку другого тайму рахунок подвоїли – 2:0. В обороні Інтера були проблеми, тому Кривцову довелося отримати жовту, щоб зупиняти суперників.

Ліонель Мессі мав витягувати команду. Аргентинець двічі асистував Леонарді Кампані. Спочатку на 68 хвилині, а вдалося врятувати матч аж на 90+7 хвилині. Справжня драма. Будуть екстратайми.

У додатковому часі команди обмінялися забити м'ячами та перевели матч у серію пенальті. Спокійнішими виявилися футболісти Інтер Маямі. 3:3 рахунок у грі та 5:4 у серії – Маямі з Крицовим у фіналі відкритого кубка США.

Відзначимо, що це перший матч, у якому Мессі не забивав. Сергій Кривцов провів на полі всі 120 хвилин.

У фіналі Інтер Маямі зіграє проти Гʼюстон Динамо, матч відбудеться 27 вересня.