Поєдинок шедевральних голів! Реал з Луніним видав СУПЕРМАТЧ проти Ман Сіті. ВІДЕО

Мадридський Реал у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на Сантьяго Бернабеу приймав Манчестер Сіті.

Старт поєдинку вийшов дуже шаленим. Уже на першій хвилині Чуамені у підкаті збив Гріліша і отримав жовту картку.

Штрафний удар після цього фолу перетворив у гол Бернарду Сілва. Усі очікували подачі до штрафного майданчика, навіть Лунін, але португальський півзахисник Манчестер Сіті їх обхитрив і сильно пробив у ближній кут, оскільки у стінці стояв лише один Вінісіус – український голкіпер Реала встиг зреагувати на цей постріл (навіть рукою дістався до м'яча), але відбити не зумів – 0:1.

На 7-й хвилині небезпечно з меж воротарської зони у ближній кут пробив Голанд – Лунін парирував.

А потім Реал приголомшив Ман Сіті. Спочатку, на 12-й хвилині, мадридці зрівняли рахунок! Камавінга пробивав з-за меж штрафного майданчика по воротах Ортеги, м'яч влучив у Діаша, змінив траєкторію і залетів у сітку воріт – 1:1.

А на 14-й хвилині господарі вийшли уперед. Вінісіус віддав розрізну передачу на Родріго, той пройшов з центра поля до штрафної зони містян і ударом поміж ніг Аканджі відправив м'яч у кут воріт Ортеги – 2:1.

Після цього Родріго ще декілька разів небезпечно пробивав по воротах Манчестер Сіті – у першому випадку Ортега здійснив сейв, а в другому м'яч пройшов повз стійку.

Потім гарний момент мав Вінісіус, але з меж штрафної зони він завдав удару прямо в руки голкіперу містян.

Підопічні Хосепа Гвардіоли протягом першого тайму моментів більше не мали і команди пішли на перерву за рахунку 2:1 на користь Реала.

На старті другого тайму Реал і Ман Сіті обмінялися небезпечними ударами. У мадридців із меж штрафного майданчика пробивали спочатку Беллінгем, а за декілька хвилині Вінісіус, але все поруч з площиною воріт.

Зі сторони Манчестер Сіті з-за меж штрафної зони стріляли Фоден та Бернарду Сілва – в обох випадках Лунін був на висоті.

Однак, на 66-й хвилині футболісти англійського клубу зрівняли рахунок – Фоден відзначився шедевральним голом. Півзахисник з дальньої відстані потужним ударом відправив м'яч у дев'ятку воріт Реала – без шансів для Луніна – 2:2.

На 71-й хвилині Ман Сіті забив знову. Цього разу фантастичний удар вдався Йошко Гвардіолу. Хорват з-за меж штрафної зони закрутив м'яч прямо під самісіньку стійку – знову без шансів для Луніна – 2:3.

На ці шедеври Реал відповів своїм суперголом на 79-й хвилині. Вінісіус виконав навіс до штрафного майданчика і Вальверде з лету вколотив м'яч у сітку воріт – 3:3.

Більше голів у цій зустрічі не було і тепер доля путівки до 1/2 фіналу ЛЧ вирішиться в Англії.

Відзначимо, у паралельному матчі цього вечора у Лізі чемпіонів Арсенал Олександра Зінченка розписав бойову нічию з Баварією 2:2.