Ефектний розгром! Збірна України U21 знищує суперника з рахунком 4:0. ВІДЕО

Збірна України U21 в 4-му турі кваліфікації до Євро-2025 в Іспанії приймала Люксембург.

У попередньому поєдинку українці дуже впевнено розбили люксембуржців з рахунком 3:0. Та й ця зустрічі проходила під тотальною перевагою підопічних Унаї Мельгоси. Володіння м’ячем у першому таймі було у співвідношенні 67:33  на користь українців.

Свою перевагу синьо-жовті зуміли перетворити у моменти. Уже на 9-й хвилині міг забивати Ванат. Нападника Динамо вивели віч-на-віч із голкіпером, але форвард цю дуель програв.

Потім на побачення з воротарем виходив Рубчинський – півзахисник Дніпра-1 пробивав під поперечку, але голкіпер витягнув.

Трималися люксембуржці до 35-ї хвилини, але все ж пропустили. Батагов виконав розкішне закидання за спини захисників до штрафного майданчика на Волошина, той прострілив на дальню стійку на Ваната, який в дотик переправив м’яч у порожній кут воріт – 1:0.

Більше забити у першому таймі українці не змогли.

Майже одразу по перерві гості ще й залишилися в меншості. На 49-й хвилині центральний півзахисник люксембуржців Бербері отримав другу жовтку картку. На 51-й хвилині В’юнник виходим сам-на-сам із голкіпером, але пробив прямо у воротаря.

Згодом синьо-жовті таки зуміли дотиснути свого суперника. Спочатку, на 64-й хвилині забив Батагов. Захисник Зорі після серії рикошетів отримав м’яч у штрафному майданчику Люксембургу і прошив голкіпера – 2:0.

А на 66-й хвилині відзначився Волошин. Після навісу з кутового м’яч відлетів на лінію штрафної зони, звідки півзахисник Динамо у дотик сильно пробив у кут воріт – 3:0.

На 74-й хвилині українці ще раз забили. Очеретько виконав чудову подачу на дальню стійку на Очеретька, той головою скинув на Краспіра, який в дотик вколотив м’яч сітку воріт – 4:0.

Більше збірна України не забивала. Люксембуржці за увесь поєдинок нанесли лише один удар в площину воріт.

Для України це четверта перемога і вона очолює групу F, випереджаючи Англію.