Розгромили 3:0. Збірна України U-21 знову перемагає у відборі до Євро

Молодіжна збірна України U-21 перемогла у другому матчі поспіль у кваліфікації до Євро-2025.

Цього разу синьо-жовті на виїзді здолали однолітків з Люксембургу з рахунком 3:0. Свій перший гол українці зуміли створити після чудової комбінації наприкінці першого тайму. Бражко виконав розкішну діагональ з власної половини поля на Романа, той в дотик прострілив до штрафного майданчика і Краснопір у підкаті переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

А другим голом відзначився В’юнник і зробив він це за декілька хвилин після виходу на заміну (з'явився на полі на 67-й хвилині). На 70-й хвилині Волошин вивів нападника Шахтаря віч-на-віч із голкіпером і український форвард у одне торкання переграв воротаря – 0:2.

Уже під завісу зустрічі українці втретє засмутили господарів. Квасниця увірвався до штрафного майданчика і сильним ударом з гострого кута прошив голкіпера – 0:3.

ВІДЕО усіх голів за цим посиланням.

Після двох стартових турів українці набирають 6 очок. У першому поєдинку підопічні Унаї Мельгоси перемогли Північну Ірландію 1:0.