Вкотре наплював у душу. Ексгравець збірної України забув про Шахтар і назвав російський клуб рідним

Визначив свої пріоритети

Ексгравець збірної України і донецького Шахтаря Анатолій Тимощук, який нині працює у тренерському штабі пітерського Зеніта, в інтерв’ю ресурсу Sport24 вкотре підкреслив свою відданість російському клубу. Під час розмови колишній футболіст наголосив, що Зеніт – це рідний для нього клуб, попри те, що він майже 9 років провів у Шахтарі:

Photo by Handout/UEFA via Getty Images
Робота головним тренером? Навіть не знаю. Такі амбіції, звичайно, повинні бути. Я планував стати тренером і зараз думаю про те, що колись стану головним. Але в даний момент отримую задоволення від того, що працюю в рідній команді, яка ставить перед собою високі цілі. У нас прекрасний тренерський штаб на чолі з Сергієм Сємаком. Це дуже важливо, мені комфортно

Тимощук виступав за Зеніт з 2007-го по 2009-й і з 2013-го по 2015-й. У складі пітерського клубу він вигравав Кубок і Суперкубок УЄФА.

Нагадаємо, нещодавно Тимощук розповів про своє ставлення до війни, а 23-го лютого став обличчям рекламної акції до дня військової слави Росії.

Читайте також: З Шахтарем він не зіграє! Рома втратила ще одного основного гравця перед Лігою Європи та Критика головного тренера спрацювала. Мар’ян Швед розповів, що змусило його змінити спосіб мислення

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також