Епічний матч. Динамо рятується в битві з Янг Бойз – 3:3. ВІДЕО

Кияни продемонстрували характер.

У матчі з Янг Бойз Мірча Луческу випустив близький до основи (можливо, за виключенням пари прізвищ) стартовий склад.

Епічний матч. Динамо рятується в битві з Янг Бойз – 3:3. ВІДЕОколаж ФК Динамо Київ

Українці дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Вже на 9 хвилині Ярмоленко на фланзі запустив Тимчика, а той прострілив у штрафний майданчик – м'яч пройшов повз усіх гравців прямо до Дубінчака, який без роздумів пробив – 0:1!

Швейцарці відповіли за десять хвилин. Конголезець Елія після скидання від партнера по команді втік від Дячука і пробив точно у дальній кут воріт Бущана – 1:1.

Сумували підопічні Луческу недовго. На 24 хвилині затяжну атаку гостей (впродовж якої гравці Динамо двічі віддавали передачі п'яткою) завершив з добиванням Беніто – 1:2!

Міг збільшити перевагу киян після контратаки Тимчик, але з вигідної позиції пробив повз ворота суперника.

Господарі зрівняли рахунок на 36 хвилині. Шапаренко припустився помилки біля власного штрафного майданчика, м'яч після прострілу ппотрапив до Елія, який намагався пробити по воротах Бущана, але на заваді стала рука Тимчика – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Нсаме – 2:2.

На старті другого тайму команди обмінялися змарнованими нагодами. Спочатку футболіст швейцарської команди, вийшовши віч-на-віч з Бущаном, пробив повз дальній кут воріт киян. А згодом Буяльський після перехоплення і передачі від Беніто з близької відстані не зумів як слід пробити по воротах господарів.

Янг Бойз повів у рахунку на 65 хвилині. Поляк Лакомий ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у кут воріт Бущана – 3:2.

Проте швейцарцям цього вечора не судилося перемогти. На останніх секундах матчу Караваєв віддав передачу на Діалло, сенегалець обіграв один в один опонента і прострілив у воротарський майданчик господарів – м'яч влучив у Лустенбергера і влетів у ворота – 3:3!