Фанати йому кланялись! Розкішний Мессі приносить Аргентині перемогу над Мексикою на ЧС-2022. ВІДЕО

Аргентина, яка в першому матчі сенсаційно поступилася Саудівській Аравії 1:2, в заключному поєдинку сьомого ігрового дня грала з Мексикою.

Зустріч була дуже напруженою, але скупою на моменти. Протягом першого тайму команди майже нічого не створили можна згадати лише удар зі штрафного від Мессі, з яким без проблем впорався Очоа. А також постріл зі стандарту від Веги. Гармата нападника Мексики була найгострішим моментом протягом перших 45-ти хвилин. Та при цьому Емільяно Мартінес у ефектному стрибку не просто зловив м’яч, а забрав його до рук.

По перерві команди теж не надто радували фанів моментами. Але усе змінилося на 64-й хвилині, коли забила Аргентина. І зробив це Мессі. Зірковий футболіст наважився на дальній удар – м’яч пролетів поміж захисників і влетів точнісінько під самісіньку стійку. Без шансів для Очоа – 1:0.

Мессі збірна АргентиниPhoto by Dan Mullan/Getty Images

Фани Аргентини настільки були вдячні Мессі за цей гол, що скандували його ім'я та показово кланялися йому.

Мексиканці нічого не змогли зробити після пропущеного м’яча, а тому гол Аргентини на 87-й хвилині точно зняв усі питання про переможця. Після розіграшу кутового Мессі віддав передачу до штрафної зони на Енцо Фернандеса і той з правої розкішним ударом відправив м’яч у ворота Очоа – 2:0.

Ця перемога приносить Аргентині перші 3 очки на цьому чемпіонаті світу. Після другого туру група С виглядає наступним чином. 4 очки у Польщі, по 3 бали в Аргентини та Саудівської Аравії і 1 пункт у Мексики.