Фантастичний Бущан! Динамо з серією пенальті проходить Аріс. ВІДЕО

Аріс, маючи гандикап у один м'яч після першого поєдинку, вийшов на румунський поєдинок з Динамо тримати необхідний результат.

Грецька команда наситила захист, поставивши в глухий кут підопічних Луческу. Креативні потуги номінальних господарів легко розбивалися гравцями Аріса.

Гості віддали ініціативу, але саме вони створили перший небезпечний момент у зустрічі, який перетворився у гол. На 38 хвилині оборона Динамо (захисники чи Сидорчук) втратила у власному штрафному майданчику Пальму, який після навісу з флангу своїм ударом поцілив у Джурасека, від якого м'яч влетів у сітку воріт Бущана – 0:1.

Кияни ще до перерви зуміли відповісти. На 45 хвилині Сидорчук закинув м'яч за голову захисника Аріса, Волошин увірвався у штрафний майданчик гостей і ударом головою переправив м'яч у сітку воріт Хутесіотіса – 1:1!

На старті другої половини грі динамівці пішли в атаку і ледь не пропустили! Сидорчук обрізався на власній половині поля, Феррарі отримав м'яч, обіграв Тимчика і прострілив на дальню стійку воріт Бущана, де в останній момент Дубінчак завадив супернику переправити м'яч у сітку!

Динамо активізувалося ближче до завершення основного часу. Ярмоленко та Буяльський з хороших позицій своїми ударами не змогли переграти Хутесіотіса.

Спрацювали заміни від Луческу. На 85 хвилині Андрієвський віддав феноменальний пас через пів поля на Караваєва, який ударом злету відправив м'яч у сітку воріт Аріса – 2:1!

Вже у компенсований до другого тайму час пробачив українську команду Фабіньйо. Захисник грецької команди після подачі з кутового випередив Бущана, але пробив над поперечиною воріт киян.

У першому екстра-таймі ближчими до гола були саме гості. Бущан врятував свою команду після удару Павічича, а добивання прийняв на себе Андрієвський.

На початку другого екстра-тайму кияни отримали кількісну перевагу. Павічич необдумано стрибнув у ноги Дубінчаку і арбітр зустрічі показав гравцю Аріса заслужену другу жовту картку – вилучення!

Навіть у меншості Аріс був ближчим до перемоги. Все той же Фабіньйо після подачі з кутового з близької відстані розстрілював ворота киян, але знову на шляху щастя грецького колективу став Бущан, який потягнув удар суперника.

Долю путівки в наступний раунд змагань вирішила серія пенальті, де успішнішими виявилися підопічні Луческу – 6:5.

Динамо з великими проблемами проходить в наступний раунд кваліфікації. У Луческу тепер є час на роботу над помилками.

Читайте  також: Ще одна заміна Довбику! Дніпро-1 підписав бразильського центрфорварда