Катастрофа в обороні. Динамо завдяки Бущану програє Арісу лише мінімально. ВІДЕО

Мірча Луческу в гостьовому матчі з Арісом здивував стартовим складом. Точніше – місцем в стартовому складі для Беніто, який змінив Ваната.

Греки зі старту зустрічі показали, що не бояться гостей з України. Монтоя і Жулес, на щастя, не потішили місцевих вболівальників точністю, але найнебезпечніший момент першого тайму стався на 22 хвилині. Сирота не влучив як слід по м'ячу і той потрапив до Меберга, який з близької відстані розстрілював ворота Бущана  – м'яч зачепив Дубінчака і полетів повз ворота.

Попри перевагу в контролі м'яча в атаці Динамо не вражало.

Після перерви малюнок гри не змінився: кияни контролювали м'яч, а господарі створювали моменти.

Врятував Динамо від пропущеного м'яча на 65 хвилині Бущан, який потягнув удар Даріда з близької відстані.

Свого Аріс досяг за декілька хвилин. М'яч після удару Фабіано з подачі кутового влучив у руку Сироті – пенальті. Пальма ударом з одинадцятиметрової позначки не без проблем переграв Бущана – 1:0.

Лише після пропущеного м'яча кияни спромоглися створити щось в атаці. Шапаренко з класної позиції невлучно пробив після передачі від Беніто – поруч зі стійкою.

Міг на 89 хвилині забити Ярмоленко. Лідер Динамо з меж штрафного майданчика завершував класну швидку атаку своєї команди, але пробив з правої саме туди, де стояв голкіпер Аріса Хуліан.

На останніх хвилинах Аріс втратив ще один супершанс. Морон прорвався флангом одразу через декількох захисників Динамо і віддав на Манендеса, який з декількох метрів пробивав у протихід Бущану – голкіпер киян дивом врятував свою команду.

Динамо мінімально поступається Арісу. Перед матчем-відповіддю могло бути і гірше.