Фантастичний дебют! Ексзірка УПЛ забив через три хвилини після виходу на зміну. ВІДЕО

Колишній зірковий гравець Шахтаря Тайсон, який лише 14-го січня перейшов у ПАОК, уже відзначився голом у дебютному матчі за нову команду.

І знадобилося для цього бразильцю лише 3 хвилини. 35-річний півзахисник з'явився на заміну на 69-й хвилині у матчі 1/4 фіналу Кубка Греції з Панатінаїкосом і досить швидко забив свій дебютний м'яч у своєму першому матчі за ПАОК.

Тайсон отримав передачу у штрафному майданчику від Олівейри і в дотик пробив прицільно у дальній кут – голкіпер не відбив. Так рахунок став 2:0 на користь ПАОКа.