Фантастичний другий тайм. Україна перемогла Північну Македонію, програючи 0:2. ВІДЕО

Збірна Північної Македонії просто зім'яла збірну України в першому таймі матчу в Скоп'є.

За пасивної гри зі сторони гостей македонці зуміли відкрити рахунок у поєдинку на 31 хвилині. Арбітр зустрічі Лукас Фьондріх після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота українців за гру рукою від Миколи Матвієнка. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Барді – 1:0.

Після пропущеного м'яча підопічні Реброва стали виглядати ще більше розгубленими. Цим скористався на 38 хвилині Елмас. Півзахисник Наполі дальнім ударом поцілив м'ячем точно під дальню стійку воріт Трубіна – 2:0.

До розгрому рахунок ще до перерви міг довести Аліоскі, але його удар зі штрафного Трубін у класному стрибку потягнув.

Сергій Ребров зробив у перерві заміни (вийшли Ванат і Конопля), які принесли результат.

Українці відквитали один м'яч на 62 хвилині. Циганков подачею з кутового знайшов у штрафному майданчику господарів Забарного, який ударом головою відправив м'яч точно у дальній кут воріт Дімітревського – 2:1!

Гол надихнув гостей і вже за 6 хвилин рахунок став рівним! Мудрик прорвався флангом і прострілив під удар Коноплі, а той без роздумів відправив м'яч у кут воріт суперника – 2:2!

За 5 хвилин відзначився позитивною дією Ванат. Форвард Динамо обіграв захисника македонців Мусліу, який був вимушений фолити – арбітр зустрічі оцінив порушення на другу жовту картку для гравця господарів – вилучення!

Фантастику другого тайму продовжив Циганков. На 83 хвилині Мудрик класним навісом знайшов за спинами захисників збірної Північної Македонії Циганкова, який ударом головою переправив м'яч у сітку – 2:3!

Підопічні Реброва довели матч до переможного завершення. Україна розпочинає свою боротьбу за місце на Євро-2024.