Не втримали перевагу в два голи. Україна відпускає перемогу в матчі з Німеччиною. ВІДЕО

Дебютний матч збірної України під керівництвом Сергія Реброва міг перетворитися на жахіття вже з перших хвилин.

На старті зустрічі Мудрик віддав жахливий пас назад, вивівши Фуллькруга віч-на-віч із Трубіним. Форвард збірної Німеччини пробачив українських гостей, пробивши поруч зі стійкою.

Проте підопічні Фліка все ж забили швикий м'яч. На 6 хвилині Кімміх знайшов у штрафному майданчику українців Вольфа, півзахисник Боруссії потужно пробив і м'яч після рикошету від Фуллькруга влетів у сітку воріт Трубіна – 1:0!

Збірна України не знітилася і досить швидко відповіла. На 19 хвилині Забарний довгим пасом підключив в атаку Тимчика, а той розрізною передачею вивів Циганкова віч-на-віч із Траппом. Вінгер Жирони влучним ударом з правої відправив м'яч у дальній кут воріт господарів – 1:1!

Гол ексдинамівця надихнув українську команду і гості забили ще! На 23 хвилині Ярмоленко запустив у прорив Тимчика, захисник команди Реброва втік від опонента і прострілив на Циганкова. Автор гольового удару українця пропустив м'яч під удар набігаючому Мудрику, який пробив невдало, але м'яч зачепив Рюдігера і полетів у протихід Траппу – 1:2!

На подвійний удар українців збірна Німеччини спробувала відповісти ще до перерви. Небезпечно пробивав здалеку Горецка, але по-справжньому близьким до гола був Сане. Вінгер Баварії ударом зі штрафного перевірив на міцність поперечину воріт Трубіна.

Другий тайм розпочався з ще одного подарунка українцям. На 56 хвилині Гінтер помилився у власному штрафному майданчику, Довбик м'яч перехопив і викотив Циганкова на порожні ворота – 1:3!

Влучність гравців німецької команди цього вечора їх підводила. Гаверц та Рюдігер з небезпечних позицій злету пробивали однаково невдало – повз ворота.

До мінімальної перевагу в рахунку скоротив на 83 хвилині Гаверц. Нападник господарів виграв боротьбу у Матвієнка, який в один момент просто кинув грати і почав апелювати до арбітра. На таку поведінку Гаверц увагу не звернув і без проблем відправив м'яч у сітку воріт Трубіна – 2:3.

Втримати перемогу українцям не вдалося. Вже у компенсований до другого тайму час Кімміх реалізував пенальті, який арбітр призначив після фолу (спочатку була програна боротьба Матвієнка) Соболя на Гаверці – 3:3.

Сергій Ребров з нічиєї розпочинає свій шлях зі збірною України.