Фантастичний матч. Зоря громить Олександрію і залишає Динамо четвертим. ВІДЕО

Луганський клуб у Києві розібрав гостей з Олександрії.

Підопічні Юрія Гури створили першу небезпечну нагоду в матчі. Мірошніченко ударом зі штрафного перевірив на пильність Мацапуру, який перевів м'яч у стійку воріт.

Зоря відповіла двома супершансами. Спочатку Мишньов змарнував вихід віч-на-віч із Біликом, перекинувши і голкіпера, і ворота олександрійців. А під завісу першої половини Булеца виконав штрафний, поціливши у поперечку воріт суперника.

Після перерви розпочалася гольова феєрія.

Перший м'яч у зустрічі на 62 хвилині забив Богдан Бутко. Захисник номінальних господарів скористався помилкою Білика, який фейлонув на виході, і відправив м'яч у порожні ворота суперника – 1:0.

За дві хвилини два супершанси втратив Мишньов. Півзахисник луганців спочатку головою пробив повз ворота після подачі з флангу. А в наступній атаці змарнував пас партнера, пробивши повз порожні ворота Олександрії.

Минуло ще п'ять хвилин і вже Булеца приймав вітання від партнерів по команді. Данченко подав на Чурка, який, як вийшло, скинув під удар орендованому в Динамо півзахиснику. Постріл гравця Зорі злету виявився недосяжним для Білика  – 2:0!

Підопічні ван Леувена не скинули обертів і забили ще за дві хвилини. Подача Бутка з флангу перетворилася на гольовий удар через неуважність оборони та голкіпера гостей – 3:0.

На 75 хвилині побиття олександрійців довершив Антюх. Бражко запустив у прорив Русина, який викотив експартнеру по київському Динамо вже на порожні ворота – 4:0!

М'яч престижу за Олександрію забив зі штрафного Сергій Рибалка, але на більше гостей не вистачило – 4:1.

Зоря розбиває конкурента за місце в ТОПі УПЛ.