Фантастика! Польовий гравець став у ворота і відбив пенальті на 103-й хвилині. ВІДЕО

Фантастичний епізод стався у матчі чемпіонату Гібралтару між ФК Європа та Гласіс Юнайтед.

На 9-й доданій до основного часу хвилині голкіпер гостей Джеймі Карлін зніс гравця суперників. Арбітр одразу призначив пенальті, а воротарю показав другу жовту і відправив його достроково відпочивати.

Його місце у воротах зайняв польовий гравець. Ним став Хуліо Бадо і саме він на 103-й хвилині потягнув пенальті, вгадавши напрямок польоту м'яча.

На жаль, цей фантастичний сейв не допоміг його команді здобути бодай нічию – Гласіс Юнайтед програв з рахунком 2:3.

Нагадаємо, нещодавно схожий епізод трапився у матчі Серія А між Дженоа та Міланом. Тоді місце у воротах россонері замість Меньяна, який отримав червону, зайняв Жиру. Хоч, нападнику не довелося відбивати пенальті, але він усе одно зробив сейв, який врятував його команду від пропущеного м'яча.