Нападник став у ворота і врятував команду. Божевілля у матчі Дженоа – Мілан. ВІДЕО

Матч 8-го туру Серії А між Дженоа та Міланом подарував шалені емоції усім фанам.

Найцікавіше у цій зустрічі сталося наприкінці. Спочатку на 87-й хвилині Пулішич забив (як виявилося згодом) переможний м'яч. Однак, головною зіркою став нападник Мілана Олів'є Жиру. На 99-й хвилині форвард замінив у воротах Майка Меньяна, який отримав червону, адже замін у команди Піолі більше не було.

І на 104-й хвилині Жиру врятував свій колектив і не дозволив Дженоа забити. Новоспечений воротар Мілана у самовідданому стрибку вибив м'яч з ніг Пушкаша, який вибіг фактично віч-на-віч з голкіпером. (Цей момент у відеоогляді на 4:18)

Відзначимо, Руслан Малиновський відіграв у цьому матчі 68 хвилин і отримав від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored 6,4 бала.