Фани з 16-ї хвилини почали йти зі стадіону. Арсенал за тайм забив 5 м'ячів. ВІДЕО

Арсенал познущався на Шеффілдом у першому таймі.

Каноніри повели у рахунку вже на 5-й хвилині, коли Едегор з лінії воротарської зони переправив м'яч у дальні кут після передачі від Райса – 0:1.

На 13-й хвилині Сака прорвався з правого флангу увірвався до штрафного майданчика і прострілив на дальню стійку – м'яч влучив у гравця Шеффілда Богла і залетів у сітку – 0:2.

Ще за дві хвилини забив Мартінеллі. Бразилець обігрався у штрафному майданчику суперників з Ківьором і ударом в ближній кут прошив голкіпера – 0:3.

Після третього м'яча фани Шеффілда почали покидати стадіон.

Та на цьому побиття Шеффілда не завершилося. На 25-й хвилині Мартінеллі забрав у захисника м'яч, який підхопив Гаверц – німець увійшов до штрафної зони і впевнено переграв голкіпера – 0:4.

Ще до перерви Арсенал забив п'ятий м'яч у ворота Шеффілда. Підопічні Артети розіграли чудову комбінацію: Едегор віддав на фланг на Сака, той далі до штрафного майданчика на Райса, який у дотик пробив у кут – 0:5.

На щастя для Шеффілда, в другому таймі Арсенал забив лише один м'яч. На 58-й хвилині після передачі Гаверца відзначився Вайт – 0:6.

Каноніри перемагають Шеффілд з рахунком 6:0. Тепер команда Артети має 61 пункт і йде третьою в АПЛ. Друге місце займає Ман Сіті, в якого 62 очки, а лідирує Ліверпуль з 63-ма балами.