Фейл сезону і камбек. Дніпро-1 вириває перемогу в битві з Рухом. ВІДЕО

Нічия Шахтаря в поєдинку з Динамо додавала мотивації Дніпру-1 в матчі з Рухом.

Підопічні Олександра Кучера з перших хвилин пішли в атаку і досить швидко досягли свого. Вже на 9 хвилині Сарапій після подачі з кутового двічі пробив по воротах Паньківа. З першою спробою захисника дніпрян голкіпер Руха впорався, але з добиванням воротар впорався, перебуваючи за лінією власних воріт – 1:0!

Змарнувавши декілька хороших нагод, номінальні господарі забили вдруге. Рубчинський пішов у обіграш і заробив одинадцятиметровий удар. Пенальті впевнено реалізував Довбик2:0 на 27 хвилині.

Здавалося, що матч продовжуватиметься в такому ж ключі, але трапилося неймовірне. В Сватка та Валефа вселилися Магвайр і Де Хеа. Спочатку захисник Дніпра-1 у власному штрафному майданчику вибив м'яч на Таллеса, який ударом в кут один гол відквитав – 2:1!

А за п'ять хвилин Валеф вийшов за межі штрафного майданчика, чим дозволив м'ячу перелетіти через себе. Такою помилкою голкіпера скористався Климчук – 2:2!

У другому таймі темп явно знизився.

По-справжньому вартий уваги епізод стався на 88 хвилині. Гуцуляк після подачі з флангу в падінні пробив по воротах Паньківа, але на шляху м'яча стала рука Ляха. Пенальті в цьому епізоді арбітр зустрічі Дердо "не вгледів".

Дніпряни увімкнулися на останніх хвилинах і це принесло результат. У компенсований до другого тайму час Піхальонок навісом знайшов у чужому штрафному майданчику Когута, який одним дотиком м'яч прийняв, а іншим – відправив у кут воріт Паньківа – 3:2!