Феноменальний удар Циганкова і черговий розгром. Динамо знищує Кайрат. ВІДЕО

Перший тайм контрольного матчу Динамо з Кайратом не вразив поціновувачів футболу великою кількістю класних моментів.

Сумбур, поспіх і надмірна зарядженість на боротьбу заважали командам показати ту гру, якої, мабуть, хотіли від них їхні наставники.

За такого не надто радісного першого тайму підопічні Мірчі Луческу все ж примудрилися піти на перерву переможцями. На 7 хвилині гравець Кайрата Дамір Касабулат зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Владислава Ваната1:0.

Після перерви динамівцям вдалося збільшити свою перевагу. На 63 хвилині подачу Віктора Циганкова на гол перетворив своїм ударом головою Олександр Сирота – 2:0!

На 74 хвилині до розгрому рахунок довів Віктор Циганков. Лідер киян ідеально виконав штрафний удар – 3:0!

Добив команду із Казахстану Владислав Кулач. На 85 хвилині форвард переправив м'яч у сітку воріт номінальних гостей після передачі Кенджори – 4:0.

Динамо розбиває Кайрат і святкує повернення до гри Дениса Попова, який відновився від складної травми.