Побиття боснійців. Динамо на куражі розбиває Широкі Брієг. ВІДЕО

Другий навчально-тренувальний збір кияни завершили матчем із боснійським клубом Широкі Брієг.

Підопічні Мірчі Луческу не зустріли опору суперника. Вже на 15 хвилині номінальні господарі вийшли уперед. Чульяк збив у штрафному майданчику своєї команди Антюха – пенальті. Одинадцятиметровий без проблем реалізував Шапаренко – 1:0!

Динамівці продожували контролювати хід зустрічі і на 34 хвилині збільшили свою перевагу до двох м'ячів. Гармаш скористався помилкою суперника і без роздумів злету пробив у дальню дев'ятку воріт Міскича – 2:0.

Після перерви вже оновлене Динамо дуже швидко забило свій третій м'яч у зустрічі. Циганков наважився на удар з правої, Міскич відбив перед собою, а на добивання першим встиг Ванат3:0!

На 68 хвилині боснійці один гол відквитали. Боль незграбно зіграв у власному штрафному майданчику (вже не вперше на цих зборах). Оборонець збив суперника – пенальті. Муян виконав одинадцятиметровий за прикладом Шапаренка – 3:1.

Від розгрому футболісти Широкі Брієг цього разу не втекли. На 81 хвилині Циганков обіграв на фланзі опонента і викотив під удар Шапаренку. Хавбек киян пробив точно у дальній кут воріт суперника – 4:1!

Динамо на мажорній ноті завершує другий етап підготовки до сезону.