Феноменальний Ярмоленко! Українець здобуває перемогу для Вест Гема. ВІДЕО

Українець знову продемонстрував гарну гру

Після впевненої перемоги над Чарльтоном у попередньому раунді Кубка Футбольної Ліги з рахунком 3:0 Вест Гем в 1/16 фіналу зустрівся з представником Чемпіоншипу – Халл Сіті.

Андрій Ярмоленко розпочинав цей поєдинок у стартовому складі. І вже на 18-й хвилині українець віддячив Девіду Моєсу за довіру. Півзахисник збірної України на замасі прибрав двох гравців Халла біля штрафного майданчика і правою ногою виконав точну подачу на дальню стійку прямісінько на ногу Снодграссу, який злету розстріляв голкіпера гостей – 1:0.

Наприкінці першого тайму Ярмоленко знову відзначився асистом. 7-й номер Вест Гема спочатку обікрав правого латераля Флемінга, потім на швидкості оббіг центрального оборонця Маклафліна і віддав передачу поміж ніг третьому захисникові на Алле. Нападник Молотобійців з декількох метрів спокійно відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Якщо в першому таймі Ярмоленко асистував, то в другому вже й сам забив.

Українець реалізував пенальті на 56-й хвилині, розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах – 3:0.

Після такого шоку гості зуміли зібратися і навіть відквитали один м’яч. Захисник Вест Гема Еммануель Лонджело, який з’явився на 69-й хвилині матчу, програв боротьбу гравцеві Халла Вілксу. Півзахисник спокійно увійшов до штрафного майданчика і пробив поміж ніг воротарю – 3:1.

Під кінець матчу Вест Гем забив ще двічі вже у компенсований до основного час. Спочатку Алле реалізував вихід віч-на віч після чудової передачі Лансіні – 4:1.

А потім масну крапку в цьому матчі поставив Андрій Ярмоленко. Після передачі з лівого флангу від Андерсона українець в дотик пробив у кут воріт – 5:1.

Ярмоленко допомагає Вест Гему пройти до 1/8 фіналу Кубка Футбольної Ліги. 2 голи та 2 асисти – неймовірний результат півзахисника Молотобійців у цьому матчі.