Ярмоленко робить результат! Українець допомагає Вест Гему розібратися з суперником. ВІДЕО

В 1/32 фіналу Кубка Футбольної ліги Вест Гем приймав удома Чарльтон.

Першими у цьому матчі забили господарі поля в середині тайму. Ярмоленко після розкішної передачі з центра поля витримав офсайдну лінію, прийняв м’яч в штрафному майданчику і викотив на порожні ворота Себастьєну Алле. Нападник свій момент не змарнував – 1:0.

Вже за декілька хвилин Вест Гем забив удруге. І знову не обійшлося без Ярмоленка. Українець перевів м’яч на лівий фланг на Снодграсса. Півзахисник Молотобійців подав до штрафного майданчика на голову Алле, який потужно пробив у кут воріт – 2:0.

Остаточну крапку в матчі поставив Андерсон, який після передачі Лансіні покотив м’яч точнісінько у кут воріт – 3:0.

Андрій Ярмоленко провів усі 90 хвилин і вирізнявся активною грою. Це підтверджують і післяматчеві оцінки гравця. Статистичний портал Whoscored поставив українцеві 7.8 балів за цей поєдинок, що є одним із найвищих показників серед усіх учасників зустрічі.