Вдалий старт команди Реброва у кваліфікації ЛЧ. Ференцварош українця впевнено долає суперника. ВІДЕО

Ференцварош Реброва впевнено стартував у кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Ференцварош приймав у себе вдома швецький Юргорден у першому раунді кваліфікації до ЛЧ. Підопічні Реброва з самого початку матчу спробували взяти м’яч під контроль, а як тільки його втрачали, то одразу вдавалися до пресингу. І це принесло свої плоди на 33-й хвилині поєдинку. Токмак Нгуен обікрав Єспера Карлстрема і пробив з-за меж штрафного майданчика точнісінько у кут воріт – 1:0.

Вдруге Ференцварош зміг забити вже у другій половині зустрічі і знову відзначився Нгуен. Болі розрізним пасом поміж захисників вивів норвезького нападника на побачення з голкіпером гостей. Свій шанс форвард використав на повну – 2:0.

Ігор Харатін провів на полі всі 90 хвилин і був дуже корисний у грі Ференцвароша. Натомість, інший український півзахисник Олександр Зубков цей матч пропускав через травму.

Таким чином, Ференцварош Реброва виходить до наступного раунду кваліфікації до Ліги Європи, де зустрінеться з шотландським Селтіком, який нещодавно віддав Мар’яна Шведа в оренду до Мехелена.