Долучився до розгрому. Форвард збірної України нарешті відзначається за клуб. ВІДЕО

Нарешті перервав гольове мовчання у Бельгії Роман Яремчук. Українець вийшов у старті на матч 13 туру бельгійської Ліги Жупіле, у якому Брюгге приймав Сент-Трюйден. І відзначився результативною дією у другому таймі. До перерви Брюгге вивів уперед Ванакен.

А на 66-ій хвилині Яремчук подвоїв перевагу господарів, відкрившись під пас Ланга і реалізувавши вихід сам на сам.

Команда українця на той момент уже грала у більшості через вилучення Конате. Це лише другий гол українця за клуб, куди він перейшов літнього міжсезоння. В активі Яремчука є і два асисти.У підсумку Брюгге переміг 3:0 і посідає третю сходинку турнірної таблиці. Едуард Соболь провів час на лавці для запасних, Яремчук приєднався до нього на 80-тій хвилині.