Форвардів прорвало! Ванат і Рамірес дарують перемогу Динамо у Львові. ВІДЕО

Через кадрові проблеми Мірча Луческу у виїзному матчі Динамо зі Львовом вдався до експериментів. Тренер киян за відсутності Кабаєва випустив на позиції лівого вінгера Шепелєва.

склад Динамо в матчі зі ЛьвовомГрафіка ФК Динамо Київ

Такий хід румунського спеціаліста не здивував львів'ян, які більшу половину першого тайму не поступалися зірковим гостям.

Динамівці прокинулися в другій частині тайму. Перший дзвінок для оборони господарів – удар Беніто з меж штрафного майданчика Рибки – м'яч пройшов над воротами.

Трішки пізніше Беніто став героєм Львова! Кияни розіграли класну атаку, яку ударом в кут воріт Рибки завершував Лонвейк. Здавалося, що нідерландець за секунду почне святкувати гол, але на шляху м'яча став Беніто, який не дав ігровій сфері залетіти у ворота Львова.

Ближче до завершення першої половини гри двома класними моментами виблиснув Ванат. Спочатку форвард гостей ударом головою пробив поруч зі стійкою воріт Рибки. А за декілька хвилин удар з-за меж штрафного майданчика від молодого нападника прийняв на себе каркас воріт господарів – поперечина.

Свого Динамо досягнуло на старті другого тайму.

На 52 хвилині Шепелєв розіграв штрафний удар з Ванатом, який своїм пострілом у дальній кут не залишив шансів Рибці – 0:1!

Гол киян деморалізував Львів. Підопічні Безсмертного зовсім забули про атаку, сконцентрувавшись на захисті власних воріт.

Зіграли заміни Мірчі Луческу на 87 хвилині. Гармаш перехопив м'яч біля чужого штрафного майданчика і відпасував під удар Раміресу, який в дотик переправив м'яч у кут воріт львів'ян – 0:2!