Футбол поза політикою? Ліміт на іноземців в Англії
- 10:30, 31 січня 2020
- СВІТОВИЙ ФУТБОЛ
Футбольна Асоціація Англії планує запровадити жорсткіший ліміт на легіонерів, скориставшись виходом Великої Британії з ЄС.
Механізм запущеноФутбольна Асоціація розглядає Брекзит як шанс збільшити кількість англійських гравців в АПЛ. У своєму документі “Access to Talent Discussion Deck” вони стверджують, що поточна система позбавляє збірну Англії сильних гравців на ключових позиціях у порівнянні з іншими європейськими збірними.
Рішення проблеми ФА бачить у зменшенні числа іноземних гравців в заявці з 17 осіб до 13. Таким чином організація хоче уникнути появи в командах посередніх іноземних футболістів, які заважають розвиватися англійським талантам, змушуючи їх сидіти на лавці запасних.
Після Брекзиту англійські клуби більше не зможуть підписувати гравців з ЄС у віці до 18 років. ФА хоче збільшити необхідну кількість англійських вихованців в заявці команд з 8 до 12.
Premier League fume at FA's 'radical' plans to increase homegrown quota in squads as fears grow that quality of teams will be harmed once UK has left the EU https://t.co/ab5R6w9mY2
— MailOnline Sport (@MailSport) January 29, 2020
Однак керівництво АПЛ вважає, що нинішня ситуація не впливає ключовим чином на результати збірної Англії. Вони вважають, що ці зміни збільшать заробітню платню англійських гравців, зроблять англійські команди менш конкурентоспроможними в єврокубках, а також не дозволять клубам з нижчих англійських дивізіонів орендувати молодих талантів з АПЛ.
Головною проблемою боси АПЛ вважають відсутність прогресу у гравців у віці від 18 до 21 року, вказуючи на те, що в 18 років англійські футболісти отримують стільки ж ігрового часу, як у Франції, Німеччині чи Іспанії, але у 21-річному віці вони виступають на професійному рівні на 45% менше.
Вирішити цю проблему можуть за допомогою створення чемпіонату для других команд, який би замінив існуючий чемпіонат U-23, що дозволило б молодим гравцям виступати частіше проти старших професійних гравців.
Небезпека судової тяганиниАПЛ обіцяє подати позов проти Футбольної Асоціації, якщо вона все ж доб’ється скорочення кількості іноземних гравців в заявці. Сторони мають намір найближчим часом провести переговори, щоб досягти компромісу. Британський уряд вимагає від сторін залагодити конфлікт і знайти рішення до квітня.
24-го січня Боріс Джонсон підписав угоду, за якою з 31-го січня 2020 року Велика Британія офіційно припиняє бути членом ЄС.
Today I have signed the Withdrawal Agreement for the UK to leave the EU on January 31st, honouring the democratic mandate of the British people.
This signature heralds a new chapter in our nation’s history. pic.twitter.com/IaGTeeL2is
— Boris Johnson (@BorisJohnson) January 24, 2020
Читайте також: Несподіване визнання. Лунін може стати гравцем місяця в Ов’єдо іПеревершив Шевченка і поїхав у Бундеслігу. Рекордсмен Мілана залишив клуб