Футбол поза політикою? Ліміт на іноземців в Англії

Футбольна Асоціація Англії планує запровадити жорсткіший ліміт на легіонерів, скориставшись виходом Великої Британії з ЄС.

Механізм запущено

Футбольна Асоціація розглядає Брекзит як шанс збільшити кількість англійських гравців в АПЛ. У своєму документі “Access to Talent Discussion Deck” вони стверджують, що поточна система позбавляє збірну Англії сильних гравців на ключових позиціях у порівнянні з іншими європейськими збірними.

Рішення проблеми ФА бачить у зменшенні числа іноземних гравців в заявці з 17 осіб до 13. Таким чином організація хоче уникнути появи в командах посередніх іноземних футболістів, які заважають розвиватися англійським талантам, змушуючи їх сидіти на лавці запасних.

Після Брекзиту англійські клуби більше не зможуть підписувати гравців з ЄС у віці до 18 років. ФА хоче збільшити необхідну кількість англійських вихованців в заявці команд з 8 до 12.

Однак керівництво АПЛ вважає, що нинішня ситуація не впливає ключовим чином на результати збірної Англії. Вони вважають, що ці зміни збільшать заробітню платню англійських гравців, зроблять англійські команди менш конкурентоспроможними в єврокубках, а також не дозволять клубам з нижчих англійських дивізіонів орендувати молодих талантів з АПЛ.

Головною проблемою боси АПЛ вважають відсутність прогресу у гравців у віці від 18 до 21 року, вказуючи на те, що в 18 років англійські футболісти отримують стільки ж ігрового часу, як у Франції, Німеччині чи Іспанії, але у 21-річному віці вони виступають на професійному рівні на 45% менше.

Вирішити цю проблему можуть за допомогою створення чемпіонату для других команд, який би замінив існуючий чемпіонат U-23, що дозволило б молодим гравцям виступати частіше проти старших професійних гравців.

Небезпека судової тяганини

АПЛ обіцяє подати позов проти Футбольної Асоціації, якщо вона все ж доб’ється скорочення кількості іноземних гравців в заявці. Сторони мають намір найближчим часом провести переговори, щоб досягти компромісу. Британський уряд вимагає від сторін залагодити конфлікт і знайти рішення до квітня.

24-го січня Боріс Джонсон підписав угоду, за якою з 31-го січня 2020 року Велика Британія офіційно припиняє бути членом ЄС.

Читайте також: Несподіване визнання. Лунін може стати гравцем місяця в Ов’єдо іПеревершив Шевченка і поїхав у Бундеслігу. Рекордсмен Мілана залишив клуб

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також