Футбол став чистішим! Українського маестро договірняків НАЗАВЖДИ дискваліфіковано

Більше у футболі цей аферист не з'явиться.

За повідомленням журналіста ПРОФУТБОЛ Digital Володимира Звєрова Спортивний арбітражний суд у Лозанні (CAS) відхилив апеляцію Олександра Севідова на рішення Апеляційного комітету УАФ про пожиттєве відсторонення від футболу. Тож тепер маестро договірняків більше не з'явиться у футболі. Згодом цю інформацію підтвердила і УАФ на своїй офіційній сторінці.

Олександр СєвідовPhoto by Getty Images

Нагадаємо, весною 2020-го року КДК УАФ заборонив Олександру Севідову здійснювати будь-яку діяльність, пов'язану з футболом, на 5 років (через договірні матчі у виконанні клубу ФК Суми). Екстренер тоді з цим рішенням не погодився і вирішив оскаржити вирок в Апеляційному комітеті УАФ. Сєвідов просив скасувати рішення, а Комітет з етики та чесної гри УАФ своєю чергою теж звернувся в Апеляційний комітет і просив відсторонити тренера довічно. І в травні 2021-го року Апеляційний комітет УАФ довічно відсторонив Сєвідова.

Проте і на цьому майстер договірняків не заспокоївся і подав апеляцію до САS. Відзначимо, що зробив він це за допомогою юристів російської компанії SILA International Lawyers, яка веде справи РФС і майже всіх російський футболістів! Юрист цієї компанії Міхаїл Прокопець хвалився тим, що ця контора подавала апеляцію на рішення УЄФА та ФІФА відсторонити російські клуби та збірну в Лозанну. Однак 17-го квітня 2023-го року CAS відхилив апеляцію Севідова і залишив його пожиттєво поза футболом.

Читайте також: 50 відсотків належить Динамо. Жирона вставила солідну трансферну ціну на Циганкова

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також