Футбол з різних планет. Арсенал знищує ніяке Челсі. ВІДЕО

Арсенал на Емірейтс Стедіум знищив Челсі в перенесеному матчі 29-го туру.

Каноніри переїхали свого суперника з рахунком 5:0! Команда Артета повела у рахунку вже на 4старті зустрічі. Троссар отримав передачу в штрафному майданчику суперника і з гострого кута прошив Петровича – м'яч пройшов між ногою голкіпера Челсі і стійкою – 1:0.

Але тотальне знищення Челсі розпочалося в другому таймі. Спочатку, на 52-й хвилині, Вайт отримав м'яч поблизу воріт суперника після рикошета та з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт – 2:0.

На 57-й хвилині відзначився Гавертц. Едегор віддав передачу фактично на вихід із голкіпером німцю, той виграв боротьбу у Кукурельї і переграв Петровича – 3:0.

На 65-й хвилині Гаверц оформив дубль. Він після передачі від Сака пробив точно у кут воріт – голкіпер гостей лише поглядом супроводжував м'яч – 4:0.

На 70-й хвилині побиття Челсі продовжив Вайт. Правий захисник чи то подавав, чи цілеспрямовано перекидував суперника, але м'яч залетів у дальній кут воріт – 5:0.

Тож Арсенал переїжджає Челсі з рахунком 5:0, набирає 77 очок у чемпіонаті Англії та наріз лідирує у турнірній таблиці. Їх може посунити Ман Сіті, який має 73 пункти, але в містян на 2 поєдинку менше зіграно.

Михайло Мудрик відіграв у матчі з Арсеналом 66 хвилин і потім його замінили. Олександр Зінченко з'явився на полі на 72-й хвилині. Обидва українці результативними діями не відзначалися.