Хаддерсфілд здійснив мрію дівчинки, яка поборола рак мозку

Хаддерсфілд, можливо, далеко не найсильніший клуб АПЛ у спортивному плані, але ця історія показала, що навіть маленькі клуби можуть творити справді дивовижні речі за межами поля.

Матч Тер’єрів проти Лестера відвідала юна вболівальниця із Далласа. Здавалось, США і невеликий клуб АПЛ. Де тут зв’язок? Справа в тому, що у Белли було діагностовано рак мозку. Період інтенсивної хіміотерапії припав на Чемпіонат Світу. Під час одного із матчів збірної Австралії Белла помітила гравця із аналогічною зачіскою, як у неї. Це був Арон Муй.

Він мені подобається. Він виглядає, як я.

Згодом збірна Австралії вилетіла із Чемпіонату Світу і Белла почала шукати клуб, в якому грає Муй. Батьки побачили інтерес дівчинки і підготували на Геллоуін їй костюм, що нагадував форму Арона Муя у Хаддерсфілді. Це фото побачили в Англії, і клуб звернувся до батьків Белли із пропозицією відвідати матч Тер’єрів в АПЛ.

В клубі були вражені сміливістю Белли та її мужнім, як для її віку, ставленням до проблем зі здоров’ям.

Ми розуміємо наскільки складною для психології може бути втрата волосся під час лікування раку. Особливо в такому юному віці. Ми раді підтримати Беллу та дати можливість побувати на матчі Хаддерсфілда. Її історія та хоробрість надихнула нас. Як тільки Арон Муй дізнався про цю дівчинку, ми одразу вирішили, що повинні її підтримати.

Хаддерсфілд запросив Беллу із батьками на домашній матч проти Лестера. Переліт та проживання сім’ї було оплачене Хаддерсфілдом. А Белла вивела Арона Муя на поле. Маленька вболівальниця не тільки отримала можливість вивести свого кумира на гру та переглянути матч Хаддерсфілда із трибун, а й поспілкуватись із футболістом після матчу та побувати на базі клубу.

До слова, Муй реалізував пенальті у матчі проти Лестера. І нехай Тер’єри програли 1:4 та вже втратили шанси на збереження прописки в АПЛ, все ж цього вечора були речі значно важливіші за футбол.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також