Гол Беніто не врятував. Динамо зазнало другої поразки на тренувальних зборах. ВІДЕО

Другим суперником Динамо на зборах став найтитулованіший клуб польської Екстракляси – варшавська Легія.

З перших хвилин матчу Олександр Шовковський випустив центрального оборонця 18-річного Тараса Михавка, північномакедонського півзахисника Решата Рамадані та найкращого форварда чемпіонату U19 Матвія Пономаренка. Також свій ігровий час отримав півзахисник Динамо U19 Дмитро Кремчанін.

Команди жваво розпочали гру. Незважаючи на товариський статус матчу, ні Динамо, ні Легія не хотіли віддавати перевагу у руки суперника.

Уже на початку матчу міг забивати Пономаренко після передачі Караваєва, але 18-річному форварду не вистачило точності.

А на 31-й хвилині поляки відкрили рахунок матчу. Після навісу з правого флангу Мучі точним ударом переправив м’яч у сітку воріт.

Проте, відповідь Динамо не змусила на себе довго чекати. Кабаєв пройшов лівим флангом і віддав пас на Пономаренка, який переправив м’яч на Беніто. Нігерієць зіграв на добиванні, зрівнявши рахунок поєдинку на 34-й хвилині.

Утім, на 45-й хвилині Легія знову вийшла вперед. Августиняк скористався хаосом в обороні киян та дальнім потужним ударом розстріляв ворота Бущана. Тож у роздягальню динамівці пішли мінімально програючи – 1:2.

Динамо вийшло на другий тайм у такому складі: Моргун – Малиш, Попов, Сирота, Дубінчак – Андрієвський, Шапаренко, Царенко, Беніто, Волошин – Ванат.

Уже на початку другого тайму динамівці пропустили ще один м’яч. На 54-й хвилині зустрічі Крамер вбіг між центрбеками Динамо, і отримавши пас, спокійно вразив ворота Моргуна. Сирота не зміг зупинити гравця Легії.

Після цього кияни почали активніше діяти попереду, але відігратися не виходило через брак у передачах та в роботі із м’ячем.

У середині другого тайму поляки могли забивати ще, але Моргун врятував команду, записавши на свій рахунок ефектний сейв. Наприкінці матчу темпи гри значно знизився, рахунок на табло не змінився.

1:3 – кияни поступаються у своєму другому поєдинку в 2024-му році.

Нагадаємо, у першому матчі на тренувальних зборах підопічні Шовковського поступилися Баллкані.