Гол боковими ножицями і дубль! Орендований гравець Динамо вивів свій клуб у ЛК. ВІДЕО

Футболіст киян приніс своїй новій команді путівку до групового етапу Ліги конференцій.

Нападник Динамо Ерік Рамірес, якого до кінця сезону 2022/2023 орендував Слован, допоміг словацькому клубу в плей-оф кваліфікації пройти Зрінські. Перший поєдинок між клубами завершився перемогою боснійської команди з рахунком 1:0.

А ось у матчі-відповіді розвернулася справжня драма, головним героєм якої став саме Рамірес. Спочатку, на 67-й хвилині венесуельський нападник замкнув простріл з правого флангу від партнера по команді і переправив м'яч у сітку воріт.

Цей гол дозволив Словану перевести матч у овертайми, де вже і настав найбіль драматичний момент. На 103-й хвилині Зрінські забив і здавалося, що він здобуває перемогу у двоматчевому протистоянні і путівку до групового етапу ЛК. Проте на останній доданій хвилині другого екстратайму своє слово знову сказав Рамірес. Після скидання головою від партнера форвард боковими ножицями з меж штрафного майданчика вколотив м'яч у кут воріт. Так матч перейшов у серію пенальті.

А в одинадцятиметрових влучнішими виявилися саме гравці Слована (6:5). До речі, один із пенальті також реалізував і Рамірес.