Гол Малиновського не врятував. Українець забив, але Аталанта вилетіла з Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Аталанті у перенесеному через сніг матчі з Вільярреалом була необхідна лише перемога

Джан П'єро Гасперіні таку важливу місію доручив одинадцятці без Руслана Малиновського. Українець відіграв класний матч з Наполі в Серії А, але на Лігу чемпіонів залишився зі старту в запасі.

Бергамаски з перших же хвилин показали свою безпорадність при грі в обороні. Арно Данжума після передачі від Парехо вийшов віч-на-віч з Муссо і пробив поміж ніг голкіперу господарів – 0:1 на 3 хвилині.

Підопічні Гасперіні безуспішно мучилися з обороною суперника майже весь перший тайм, а під його завісу італійський клуб отримав ще одного ляпаса. На 42 хвилині захист господарів проспав Капу, який з меж штрафного майданчика ще переграв Муссо – 0:2.

Одразу після перерви на полі з'явився Малиновський і Аталанта прибрала м'яч до своїх ніг.

Проте дуже швидко гості упіймали Аталанту на ще одній оборонній помилці. Морено пошив у дурні Паломіно і віддав на Донжуму. Форвард Вільярреала корпусом прибрав опонента і з близької відстані забив м'яч у сітку – 0:3.

Руслан Малиновський міг майже одразу відквитати один гол. Українець наважився на удар зі штрафного – м'яч зачепив поперечку воріт іспанців і полетів за межі поля.

Український півзахисник свого все ж досяг. На 71 хвилині ексгравець Зорі після скидання від Меле дальнім ударом (з невеличким рикошетом від суперника) один м'яч відіграв – 1:3!

На 80 хвилині господарям вдалося відіграти ще один гол. Ілічич вивів Сапату віч-на-віч з Рульї. Колумбієць елегантно перекинув гокліпера Вільярреала – 2:3!

На 86 хвилині бергамаски втратили фантастичну нагоду, щоби зрівняти рахунок. М'яч після удару Муріеля поцілив у стійку воріт гостей, а добивання Толоя (м'яч відскочив просто у ногу захисника) вийшло невлучним – поруч зі стійкою.

На останніх хвилинах Сапата затягнув з ударом, змарнувавши непоганий момент, але і його було б замало для необхідного результату.

Вільярреал карає Аталанту за жахливу гру в захисті і відправляє команду Гасперіні в Лігу Європи.