Гол Шапаренка усе вирішив! Динамо долає чемпіона. ВІДЕО

Динамо після нічиєї у поєдинку зі Шкендією (1:1) у своєму черговому матчі на зборах грало з чемпіоном Латвії – ризьким клубом РФШ.

Динамо зіграв черговий матч на зборахФото: ФК Динамо Київ

Обережно та неспішно команди увійшли у гру. Перший перспективний момент динамівці створили, коли Беніто віддав зрячу передачу на Шапаренка, але Миколі не вистачило трохи точності для відкриття рахунку. На що ризька команда відповіла гостротою біля воріт киян, але це не дало ніякого результату.

Після цього дещо знизився темп гри на полі і команди не завдали жодного удару. Проте, вистачало дрібних фолів, втрати м’яча, неточних пасів та помилок.

Тож, на перерву Динамо та РФШ пішли з нулями на табло – 0:0.

Другий тайм після настанов від Олександра Шовковського динамівці розпочали дуже активно.

На 69-й хвилині матчу кияни відкрили рахунок. Беніто заробив пенальті, який точним ударом реалізував Шапаренко, не залишивши шансів для голкіпера РФШ.

Наприкінці матчу робота з'явилася і для Бущана – Георгій врятував команду після виходу суперника один на один.

1:0 – Динамо здобуває перемогу над РФШ на зборах у Туреччині.