Голкіпер був на висоті! Дніпро-1 не зміг пробити ЛНЗ. ВІДЕО

Дніпро-1 після неприємного вильоту з Ліги конференцій від Спартака Трнава у 6-му турі УПЛ грав з ЛНЗ.

Це був останній домашній матч дніпрян в Ужгороді, бо як заявило керівництво клубу після цієї зустрічі команда повертається у Дніпро. Перший тайм між Дніпром-1 і ЛНЗ завершився з рахунком 0:0 і за цей час команди створили лише один по-справжньому небезпечний момент. На 19-й хвилині Гуцуляк отримав пас у штрафному майданчику суперника, обробив цю передачу і потужно пробив з лівої у ближній кут – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На початку другої половини гравці Дніпра-1 мали ще одну чудову нагоду. Сарапій пробивав головою з меж штрафного майданчика після навісу з флангу, але голкіпер ЛНЗ Пеньков на реакції відбив непростий удар (м'яч від газона летів у ворота).

На 55-й хвилині Пеньков знову врятував свою команду. Дніпряни розіграли штрафний поблизу воріт ЛНЗ: Піхальонок віддав на Каплієнка, той прострілив на Горіна і півзахисник другим дотиком сильно стріляв у кут – голкіпер гостей парирував удар ногою.

На 59-й хвилині супермомент змарнував Гуцуляк. Сарапій чудовим закиданням з центра поля вивів віч-на-віч із голкіпером дев'ятку Дніпра-1, але той пробив вище воріт.

Ще за декілька миттєвостей Когут пробивав майже з меж воротарського майданчика і знову Пеньков був на висоті – голкіпер ЛНЗ перевів м’яч на кутовий.

На цю навалу Дніпра-1 гості відповіли моментом Прядуна. Нападник ЛНЗ завдав удар з меж штрафної зони і тепер свою команду врятував уже воротар господарів Волинець, який повернувся після пошкодження, отриманого ще в матчі кваліфікації до Ліги чемпіонів з Панатінаїкосом.

На 75-й хвилині Пірес наважився на дальній удар і м'яч летів під поперечку, але Пеньков впевнено забрав його до рук.

Уже наприкінці зустрічі Горін сильно стріляв з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер ЛНЗ, який точно головний претендент на найкращого гравця матчу, відбив кулаками на кутовий.

Так, до кінця зустрічі гравцям Дніпра-1 не вдалося пробити Пенькова і після вильоту з єврокубків віцечемпіон України ще й неочікувано втрачає очки в матчі з дебютантом УПЛ.