Знову два вилучення! Дніпро-1 віддає місце в євроосені Спартаку. ВІДЕО

Дніпро-1 у своєму черговому матчі єврокубкової кваліфікації розпочав із ляпаса.

Команда Городова, яка в першому поєдинку зі Спартаком у Трнаві залишилася в меншості ще до десятої хвилини, пропустила вже на 3 хвилині номінально домашньої зустрічі. Кутовий господарів поля завершився контратакою словацької команди, яку після передачі від Міковича влучним ударом завершив Даніел – 0:1.

Дніпряни так і не прокинулися в першому таймі. Спартак легко розбирався з атаками української команди і встигав загрожувати воротам Кінарейкіна.

Молодий голкіпер врятував свою команду після удару Міковича з близької відстані, а ближче до завершення першої половини гри на допомогу господарям прийшов фарт – м'яч після удару все того ж Даніела влучив у стійку воріт Дніпра-1.

Змінити хід поєдинку вдалося після перерви.

Серія замін принесла результат на 60 хвилині. Горбунов, який змінив Каплієнка, з флангу подав у штрафний майданчик Спартака, де необережно, зрізавши м'яч у власні ворота, зіграв Горосіто – 1:1!

Допоміг активізувати атаку номінальних господарів Бланко, але забити ще (попри непогані моменти у Піхальонка та Гуцуляка) дніпрянам в основний час матчу більше не вдалося.

У першому екстра-таймі додав українській команді клопоту Бабенко. Опорник віцечемпіона України у небезпечному стрибку влучив ногою у коліно супернику – червона картка.

У меншості захист Дніпра-1 дав збій на 106 хвилині. Буката вдало зіграв на добиванні після невпевненної гри на виході від Кінарейкіна – 1:2.

Ще один удар по надіях дніпрян у цьому матчі вбив Горін. Півзахисник, який вийшов на 101 хвилині вже на 108 пішов з поля за дві жовті – вилучення.

Дніпро-1 безславно вилітає, залишивши для своїх вболівальників болючий спогад про провалений євросезон.