Голкіпер начудив. Гравець Динамо вирвав перемогу наприкінці матчу в Лізі конференцій. ВІДЕО

Орендований у Динамо гравець приніс 3 очки своїй команді на останніх хвилинах зустрічі Ліги конференцій, скориставшись грубою помилкою голкіпера.

Ерік Рамірес, який цей сезон проводить в оренді у словацькому Словані, допоміг своєму клубу здобути перемогу в матчі Ліги конференцій з Пюніком. Нападник з'явився на полі на заміну на 71-й хвилині, а вже на 85-й він забив переможний м'яч.

Щоправда, не обійшлося без помилки голкіпера. Воротар Пюніка намагався у дотик вибити, але у нього зрізався м'яч, який просто підлетів угору. Цим і скористався Рамірес. Форвард Слована головою відправив м'яч у сітку воріт (На відео з 4:10).