Голи Ваната та Діалло не допомогли! Динамо перед матчем ЛЧ програє клубу Бундесліги. ВІДЕО

Київське Динамо у контрольному матчі на зборах грало з Уніоном.

У четвер, 18-го липня, Динамо провело свій останній матч на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Шовковського став представник німецької Бундесліги — Уніон з Берліна.

Команди активно увійшли у гру, намагаючись забити швидкий м'яч. На 13-й хвилині стався неприємний епізод для киян, коли Караваєв сфолив у власній штрафній, за що арбітр поєдинку призначив пенальті. Бущан зміг відбити 11-метровий від Холлербаха, проте, німець вдало зіграв на добиванні — 0:1!

Кияни не захотіли миритися з таким результатом, атакуючи раз за разом. І їм вдалося відігратися на 34-й хвилині зустрічі. Динамо подавало з кутового, Попов пробивав, однак його удар було заблоковано захисниками Уніона, але Ванат зміг заштовхати м'яча у ворота — 1:1!

Більше команди не створили яскравих моментів і пішли на перерву за нічийним результатом — 1:1.

На початку другої половини зустрічі Динамо могло виходити вперед, коли Караваєв стрімко вибіг в атаку, однак м'яч після удару пролетів повз стійку. Через декілька хвилин німці також мали змогу забити, утім, Бущан зіграв надійно. Під час наступного моменту Уніон вже зміг забити. Бедіа, обігравши захисників Динамо, впевнено розстріляв ворота киян — 1:2.

Швидко підопічні Шовковського відігрались! Лонвейк відпасував на Діалло, який чітко пробив у дальній кут — 2:2. Зазначимо, що легіонер Динамо забиває у другому матчі поспіль.

Проте, німці дотиснули киян на останніх секундах поєдинку. Сібачо перехопив м'яч у Себальойса та опинившись один на один з Нещеретом, не залишив жодних шансів голкіперу Динамо — 2:3.

Таким чином, кияни поступаються німцям з рахунком 2:3 в останньому матчі тренувального збору.

Нагадаємо, 23 липня Динамо зіграє з Партизаном в рамках 2-го кваліфікаційного раунду ЛЧ.