Гроші не вирішують. Динамо перемагає Аль-Хіляль з його зірками. ВІДЕО

Аль-Хіляль у матчі з Динамо випустив всіх дорогоцінних нещодавно придбаних зірок: Невеша, Кулібалі, Мілінковича-Савича.

Кияни не звертали увагу на трансферні перемоги суперника і вже на 5 хвилині відкрили рахунок у зустрічі. Ярмоленко запустив флангом Тимчика, а той відпасував у штрафний майданчик саудівців під удар Буяльському – 1:0!

Близьким до шедевра всередині першого тайму був Ярмоленко. Лідер Динамо після фірмового зміщення пробивав по воротах Аль-Хіляля – м'яч прийняла на себе поперечка воріт Аль-Маюф.

Не обійшлося без неприємностей в першій половині гри. Через травму (розбитий ніс) поле був вимушений залишити Кабаєв, якого змінив Волошин.

Після перерви дублем міг відзначитися Беніто. Спочатку нігерієць після прострілу з флангу поцілив у стійку воріт номінальних гостей, а згодом удар головою форварда киян голкіпер команди із Саудівської Аравії відбив.

Підопічні Луческу впевнено довели зустріч до перемоги, показавши, що в футбол грає команда, а не окремі зірки.